05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

Увага!!! Карантин продовжено!!!

Карантин в Україні вирішили продовжити до 11 травня 2020 року. Таке рішення було одноголосно ухвалене 22 квітня на засіданні Кабміну. Це обумовлено тим, що Україна поки не пройшла свого піку захворюваності на коронавірус, який за прогнозами припадатиме на 2-5 травня 2020 року. Послаблення карантину в Україні можна очікувати після 12 травня, воно проходитиме у п’ять етапів. До 11 травня буде збільшено кількість тестувань на COVID-19, введений контроль самоізоляції замість обов'язкової обсервації. Громадянам буде запропонована самоізоляція за допомогою електронного інструменту контролю "Дія". Крім того, будуть створені правила для об'єктів обслуговування населення - постійний масковий режим, дотримання дистанції і обов'язкова дезінфекція.

Щодо закладів освіти, то вони продовжують працювати з використанням технологій дистанційного навчання. І як заначила т.в.о. Міністра освіти і науки  Любомира Мандзій: “Карантин продовжено, а це означає, що ми маємо бути готові до завершення навчального року дистанційно. МОН надало роз’яснення для всіх закладів освіти та публікує рекомендації на офіційних ресурсах”.

Олешківці, ми неодмінно повернемося до звичного ритму життя, але загроза, на жаль, найближчим часом не зникне. І ми разом з усім світом маємо навчитися жити за нових умов.

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО