Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешківці, нагадуємо!

Цього року через поширення епідемії коронавірусу та карантинні обмеження будь-які додаткові контакти з людьми можуть бути для нас небезпечними. Ще минуло тижня, згідно рішення  регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол №26)  та рішення позачергового засідання міської постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в м. Олешки (протокол №11) задля недопущення поширення  гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом було прийнято рішення про закриття кладовищ в місті на час поминальних днів – з 20 квітня по 3 травня. Проведення обрядів поховань дозволяється із дотриманням заходів особистої безпеки. Просимо всіх із розумінням ставитись до цих заходів, адже це передусім ваша безпека та безпека ваших близьких.

Традиційно, вже багато років, люди відвідують могили своїх рідних під час поминальної неділі, після Великодня. Дякуємо всім, хто дотримувався рекомендацій Міністерство охорони здров'я України та провів Великдень вдома. Сподіваємось на ваше розуміння і в подальшому. Не варто відвідувати кладовища під час поминальних днів. Суть поминання – це молитва, тож давайте згадаємо про тих, кого вже немає з нами, у наших з вами домівках! А відвідати могили можна буде після карантину, на Троїцьку батьківську суботу. І пам`ятайте, що поминання померлих можливе будь-якого дня у приватній чи церковній молитві.

 

Дякуємо всім за відповідальне ставлення і розуміння, адже
лише разом ми подолаємо коронавірус і вийдемо з карантину більш згуртованими і сильними.

 

Олешківці, нагадуємо!

Олешківці, нагадуємо!

Олешківці, нагадуємо! 

Олешківці, нагадуємо!

 

 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787