Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

9 травня в м. Цюрупинськ

9 травня в м. Цюрупинськ

У Цюрупинску до 69-річниці Перемоги відбудуться різноманітні культурно-мистецькі заходи.

Протягом квітня та травня бібліотечні заклади міста пропонують відвідувачам передивитися виставки книг «Долі, обпалені війною», а також провести зустрічі з ветеранами Великої Вітчизняної війни.

Цюрупинський районний краєзнавчий музей до Дня Перемоги запрошує відвідати виставку-експозицію «Війна почалася…». Також працівниками музею оформлено інформаційний стенд «Так жили в окупації», панорама «Битва за Пойму» та виставку «Герої радянського Союзу Цюрупинщини».

6 травня о 9.00 год відбудеться міський об’їзд ветеранів Великої Вітчизняної війни по пам’ятним місцям «Забуттю не підлягає...» за участю ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій та керівників району та міста. В рамках традиційного урочистого об'їзду пам'ятних місць та братських поховань часів Великої Вітчизняної війни відбудеться відкриття Пам’ятного знаку, присвяченого жертвам фашизму, розстріляних окупантами в 1941-1943 роках.

8 травня об 11.00 год в приміщення Центру культури та дозвілля відбудеться концертно-театралізована програма «Песни войны, песни Победы». У програмі прозвучать пісні воєнних років, а також сучасні пісні про війну, у виконанні артистів Херсонського обласного академічного музично – драматичного театру ім. М.Куліша. Ветерани Великої Вітчизняної війни та учасники бойових дій матимуть змогу згадати улюблені фронтові пісні та поділитися спогадами з молодим поколінням про ті страшні часи, що їм судилося пережити, адже вони зробили все для того, щоб сьогодні всі змогли жити під мирним небом.

9 травня о 10.00 у місті розпочнеться мітинг «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» біля пам’ятника «Дзвін»

О 10.10 громадськість міста вирушить традиційною святковою ходою «Марш Перемоги» до Парку Слави, яка буде проходити по вул. Гвардійська та Комунарів.

О 11.00 год. розпочнеться урочистий мітинг «Ти прийшла Перемого, слідами війни…», під час якого відбудеться покладання квітів до могили загиблих воїнів.

З 12.00 –17.00 на центральній площі виступить духовий оркестр, для ветеранів буде організовано солдатську кашу та відбудеться концертна програма «Салют тобі, народе переможцю!».

Також до 69 річниці Перемоги у місті будуть проведені ряд спортивних заходів.

Так, на стадіоні «Старт» пройде кубок м. Цюрупинська з паркового орієнтування, який розпочнеться о 13.00 – 14.30 год. Серед аматорських команд пройде фінал Кубку, відкриття сезону 2014 року з футболу о 13.00.

До участі в загальноміських заходах присвячених до 69-річниці Перемоги запрошуються ветерани Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, студентська та шкільна молодь, а також жителі та гості міста.
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"