Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешках обмовили нацпарк

В Олешках обмовили нацпарк

 

З наближенням виборів до органів місцевого самоврядування на лідерів громад Херсонщини посипалися вигадані звинувачення від різноманітних «активістів». Не став виключенням голова Олешківської районної ради Павло Потоцький. Автори низки публікацій на сайтах новин в Інтернеті звинувачують його в тому, що він має відношення до незаконного видобутку піску, що ніби то ведеться на території Національного природного парку «Олешківські піски». Ці роздуми вельми обурюють колектив наукового закладу, де насправді жодних піщаних кар’єрів не існує.

«На фотознімку, який було додано до цієї інформації, добре видно будівлю колишньої бази сільгоспхімії.  ЇЇ викупило приватне підприємство, яке має державний акт на прилеглі землі загальною площею більше семи гектарів.

Національний природний парк ніякого відношення до них не має, оскільки його територія починається  більш ніж за  два кілометри.

Єдине, що поєднує  «Олешківські піски» з базою - договір оренди двох кімнат площею- 36 м2 в приватизованій будівлі сільгоспхімії під природоохоронне науково-дослідницьке відділення», - розповідає директор НПП «Олешківські піски» Андрій Непрокін. – У зв’язку з цим ми будемо вимагати від авторів і самих сайтів спростування оприлюдненої брехні, і звернемося з цього приводу до поліції.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО