05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

До уваги мешканців багатоквартирних будинків

До уваги мешканців багатоквартирних будинків, що знаходяться в управлінні ТОВ «БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА «ВЕКТОР-ПЛЮС»!

Згідно нової редакції Закону України «Про житлово-комунальні послуги» №2189 – VIII від 09.11.2017 р. , а саме ст. 5 Закону, послуга «поводження з побутовими відходами» віднесена до окремої комунальної послуги та виключена з переліку послуг, що входять в послугу з управління багатоквартирним будинком.

На підставі рішення №964 сесії Олешківської міської ради VІІ скликання від 13.03.2020 р. «Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Олешківської міської ради»  визначено нового виконавця послуги з поводження з побутовими відходами( в т.ч. листя, змет), що утворюються у багатоквартирних житлових будинках, яким стало Товариство з обмеженою відповідальністю «ЧИСТЕ-МІСТО+».

Таким чином, з 01.07.2020 р. послуга «з вивезення твердих побутових відходів» виключена з переліку послуг з управління багатоквартирними будинками і ціна послуги з управління значно зменшена.

 Договір на послугу з поводження з побутовими відходами з 01.07.2020 р. Вам необхідно укласти окремо вже з новим виконавцем послуги – ТОВ «ЧИСТЕ-МІСТО+».

По всім питанням укладення нових договорів, а також нової ціни послуги «з поводження з побутовими відходами», просимо звертатися до ТОВ «ЧИСТЕ-МІСТО+»  м.Олешки, Житлоселище 10,  тел. +38(050)5021086, email: chistemisto-plus@meta.ua, сайт Товариства https://chistemisto.com/.

З повагою, адміністрація ТОВ «БАГАТОПРОФІЛЬНА ФІРМА «ВЕКТОР-ПЛЮС»

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО