05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Збережемо наш ліс

Збережемо наш ліс

Попереду самі спекотні місяці літа червень, липень та серпень, треба бути уважними в лісі не забувати про пожежну безпеку в лісах України.

- Треба добре пильнувати, аби не загорівся ліс від необачно кинутого недопалка чи залишеного вогнища, - але ми постійно напоготові. Проводимо роз’яснювальну роботу серед людей, поновлюємо аншлаги, здійснюємо протипожежні заходи.

- З метою запобігання пожеж в соснових насадженнях лісова охорона разом з працівниками МНС та РВ УМВС у вихідні та святкові дні проводить спільні рейди з виявлення правопорушників, які порушують правила пожежної безпеки в лісі – це стаття 77 Кодексу України про адміністративні порушення.

- У наших лісах пожежонебезпечна ситуація завжди. Якщо навіть пройшов дощ , то через кілька днів в лісі знову сухо. Люди часто знають, що ліси належать всьому народу, використовують їхнє багатство у своїх цілях але забувають про відповідальність. Виходить так, що правом на відпочинок люди користуються а правом і обов’язком на захист місць відпочинку від пожеж не переймаються. А скільки випадків, що хтось залишив скляну пляшку в лісі, у результаті цього стаються самозаймання. Ми намагаємося оперативно виявити ці пожежі. Цього року виникло 7 лісових пожеж загальною площею 0,53 га та пожежі на території інших користувачів (Підстепенська, Раденська сільські ради та на території Цюрупинської міської ради.) виникло 3 випадки загальною площею 3,54 га.

У випадку загорання в лісі не залишайтеся байдужими, подзвоніть по номери 101 або (05542) 4-51-48.

Шануйте наші ліси – і вони завжди будуть вдячні вам та вашим нащадкам!!!

Інженер ОЗЛ Хомченко Ю.М.
Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО