Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

2020 рік – рік Біблії. Презентація ексклюзивних видань Вічної книги в Олешківській міській бібліотеці №3 К.Г.Кудієвського

Біблія – це дивовижна Книга. Не дивлячись на те, що вона є однією з найдавніших книг, оскільки була написана кілька тисячоліть тому, проте до сьогоднішнього дня вона була і залишається найвідомішою і найпопулярнішою книгою у світі.

Багато людей готові визнати Біблію особливою Книгою, джерелом премудрості, найбільшим літературним твором. Але при цьому вважають, що вона придатна швидше для філософських роздумів, ніж для повсякденного життя сучасної людини, її сім’ї і навчання, роботи і бізнесу. Той, хто поверхнево знайомий з Писанням, вважає, що в ньому більше говориться про минуле і майбутнє, ніж про сьогодення.

Але вдумливий читач, який прагне глибше вникнути в біблійне вчення, на думку знавців, розуміє, що Біблії дійсно варто віддати перевагу над іншими релігійними і філософськими книгами, бо вона має ряд вражаючих відмінностей, які ставлять її окремо серед усього інтелектуального багатства людства. Біблія є книга, що найбільше видається у світі.

У Музеї Біблії в Вашингтоні того річ відбулася зустріч християнських лідерів з більш ніж 34 країн і оголосила 2020 рік «Всесвітнім роком Біблії.»

Це перша в своєму роді євангельська ініціатива, схвалена також Папою Римським Франциском. Подібне ніколи раніше не проводилося в глобальному масштабі. Ініціатива також прагне відновити значення Біблії в традиційно християнських культурах, де діти ростуть без впливу Євангелія або біблійного світогляду.

Організатори висловили сподівання, що «Всесвітній рік Біблії-2020» стане початком Десятиліття Біблії з 2020 по 2030 р.

Глобальна ініціатива “Всесвітній рік Біблії” має шість цілей: молитися, перекладати, публікувати, поширювати, навчати та мотивувати людей читати Слово Боже.

Наш читачі долучилися до ініціативи та поділилися своїми зібраннями видань, щоб більш широке коло людей змогло ознайомитися з книгою життя. Пан Валерій люб’язно надав нам свою бібліотечку для експонування . А відомий вже нашим читачам письменник Анатолій Шкарін є керівником проекту з перекладу Біблії на ромські мови. Вже перекладена одна з біблійних книг «Євангеліє від Луки» на мові закарпатських ромів.

Своїми сімейними реліквіями поділилася з відвідувачами і пані Тетяна Фурсенко. Більше століття в її родині зберігаються Мудрі книги «Новый завет» 1904 року та «Псалтир» виданий в типографії Києво-Печерської Лаври на початку ХХ століття.

 

Запрошуємо познайомитись з виставкою та прочитати Вічну Книгу!

 

2020 рік – рік Біблії. Презентація ексклюзивних видань Вічної книги в Олешківській міській бібліотеці №3 К.Г.Кудієвського

2020 рік – рік Біблії. Презентація ексклюзивних видань Вічної книги в Олешківській міській бібліотеці №3 К.Г.Кудієвського

 

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО