Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Навчальні тренування з евакуації в Олешківському ДНЗ №2

Нещодавно в Олешківському Дошкільному навчальному закладі №2 "Світлячок" проводилось відпрацювання практичних дій з учасниками освітнього процесу згідно з планом евакуації на випадок виникнення пожежі. В тренуванні брали участь 129 вихованців ясла-садка, 18 педагогів та 36 технічних працівників.

За сигналом "Увага! Умовна пожежа у приміщенні харчоблоку" всі групи під керівництвом вихователя та помічника вихователя, організовано вийшли через запасні та основні евакуаційні виходи на місце збору за встановлений термін 15 хвилин. Кількість дітей звірялася з журналом відвідування, вихователі при собі мали зошити з відомостями про батьків. Евакуацію дітей та персоналу закладу здійснювали члени евакуаційної комісії на чолі з головою комісії.

Загальний розбір відпрацювання практичних дій з учасниками освітнього процесу показав, що: діти знають правила пожежної безпеки, ознайомлені з основними та запасними шляхами евакуації, адекватно реагують на сигнал; педагогічні працівники мають достатні знання з організації та проведення евакуації дітей.

Усі учасники тренувань суворо дотримувалися правил безпеки.

 

 

 

 

 

 

 

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО