Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Яка доля чекає на садибу Остапа Вишні в Кринках

Яка доля чекає на садибу Остапа Вишні в Кринках

Для тих хто не в курсі, в селі Кринки, за кошти благодійника, збудували садибу Остапа Вишні. Гроші на це будівництво надав благодійник з Київа, багато сил для цього витратили жуналісти і місцеві активісти, а відкривати садибу тоді приїхав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв. 

 

Як це було, дивимось в сюжеті:

 

 

Що відбувається далі?

 

А ділі створено Олешківську ОТГ і головою тут стає фігурант справи Гандзюк і людина яка причетна до підпалів лісу - Євген Рищук. Ось його відношення до культурної спадщини і того, що багато людей, спільними зусиллями, зробили для увіковічнення пам'яті Остапа Вишні, а також для розвитку туристичного потенціалу регіону. 

 

Яка доля чекає на садибу Остапа Вишні в Кринках

Така офіційна версія подій. Дещо схоже на ту історію, як "якийсь неадекватний зломав два ногті Гасаненко". Як було на справді, повідомили наші власні джерела у виконавчому комітеті Олешківської ОТГ. Активістів, які працювали над будівництвом садиби Остапа Вишні, просто обматюкали на засіданні комісії і в очі їм сказали, що "Вашу садибу краще знести, ніж витрачати на неї бюджетні кошти".

 

Ось що після тої, так званої "наради" написала журналістка Марина Савченко, яка теж багато зробила для того, аби цей проект відбувся. 

 

Яка доля чекає на садибу Остапа Вишні в Кринках

Для прикладу, попередня влада в Олешках, без жодних проблем визнала майно "безхозом" і прийняла його на баланс комунального підприємтства. Так було із стадіоном "Старт" в нашому місті. Після того, міський голова разом із народним депутатом змогли знайти десятки млн. грн. і майже з нуля збудувати красень стадіон. 

 

Але, то було погана влада, а зараз в Олешківській ОТГ хороша, тому побудовану за гроші благодійників садибу Остапа Вишні краще знести. Немає садиби, немає проблем.

 

І взагалі, не заважайте голові відпочивати в Туреччині.

Він за пів року дуже втомився, від праці праведної. 

 

Яка доля чекає на садибу Остапа Вишні в Кринках

Оцените статью: 
+3
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО