Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Євген Солдатов привіз перемогу з чемпіонату України

Євген Солдатов привіз перемогу з чемпіонату України

Херсонці з інвалідністю вибороли 5 нагород на чемпіонаті України з бочча, який відбувався в Одесі. Перше місце в особистому заліку у Євгенія Солдатова, третє у парному - у Віктора Богинського. Про свій шлях до перемоги спортсмени розповіли Суспільному.

Євгеній Солдатов грає у бочча третій рік. Для спорстмена це - перше золото на Чемпіонаті Україні. До цього посідав призові місця в області. У змаганнях в Одесі взяли участь близько шістдесяти спортсменів з чотирнадцяти регіонів України.

"Дуже цікава гра. Треба думати: що, де, як? Чим сильніший суперник, тим цікавіше грати. До травми я займався з 6 років спортом: боксом, футболом, до тренажерної зали ходив. В армії служив. Спорт – це все моє життя", - каже Євгеній Солдатов.

9 років тому чоловік отримав травму і з того часу пересувається у інвалідному візку. Спортсмен і його тренер – колишні однокласники. 3 роки тому саме Вадим Реуцький запропонував Євгенію займатися бочча. Так як інвентар був дорогий, гроші допомагали збирати друзі, знайомі, благодійники. Рампа коштує 1600 євро, а набір м’ячів - 700 доларів.Євгеній Солдатов говорить, спорт дає свободу. Головне - працювати і себе перебороти:

"У такій ситуації, як я в інвалідному візку, багато людей, які здаються. Думають, що на цьому життя закінчилось, але це не так. Треба ставити мету і йти до неї".

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО