Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Дмитро Воронов про рішення підняти в 20 разів податки в Олешках

Дмитро Воронов про рішення підняти в 20 разів податки в Олешках

Відбулось, вже вдруге, засідання постійної комісії міської ради, під головування Сидоренко та Рищука. За результатами цього засідання, комісія погодила проєкт рішення про збільшення місцевих податків у 20 разів, а Евген Миколайвоч розповідав, що це потрібно робити, бо немає за що жити. 

 

Після оприлюднення в соціальних мережах відео, із засідання бюджетної комісії, свій коментар у фейсбук залишив і колишній міський голова Олешок Дмитро Воронов. 

Пряма мова: Останнім часом, намагаюсь не коментувати політичні події в Олешківській ОТГ і усіляко відгородити себе в цього. Люди обрали владу, це їх право і тепер потрібно нести відповідальність за такий вибір або насолоджуватись результатами роботи нових керівників. Але, спокійно дивитись ось цю ганьбу, не зміг. Сьогодні нам в 20 разів підіймають податки і розповідають, що їм немає за що жити (мабуть, обмовка по Фрейду), а ми (колишня влада) раніше, виявляється, займались популізмом. Ми не популізмом займались Євгене Миколайовичу, а вміли знаходити ІНШІ ДЖЕРЕЛА наповнення бюджету, аби не лізти в кишені до людей. Ось і все! А ще, вміли економити та ефективно використовувати гроші громади. Що це означає? Я не брав в оренду 5-и літрових авто сам у себе, щоб заправляти їх за бюджетні кошти, бо це десятки тис. грн. платників податків нашого міста. Зарплатні міського голови, повністю вистачає, аби купити бензин в машину, на який пересуваєшся. Я не роздував штат до 176 людей, адже утримання кожної штатної одиниці, то велике навантаження на бюджет. Я не купляв по 2,5 млн. грн. бу котли, щоб в результаті  залишити громадян без опалення. Я не викидав по 1 млн. грн. на ремонти в своїх кабінетах. Можна було лише відмовитись від цього ремонту для себе, і нічого не потрібно було б піднімати людям, не лізти і їх гаманці! Так ось, у моїй декларації не було інших джерел надходжень, окрім зарплатні міського голови і пенсії, яку отримує жінка по догляду за дітьми (4 тис. грн. на місяць). Там немає мільйонних статків, елітної нерухомості та автівок, як у вас, але я не отримував АЖ ТАКІ премії на вирішення соціально-побутових проблем. Як наслідок: і харчі були в садочках, і освітлення по 10 вулиць на рік робили, і дороги ремонтувались (будувались нові також) краще ніж зараз оце позорисько, яке в Олешках робиться. І спортивні майданчики встановлювались всюди, і калюжі вчасно відкачувались, і свята людям влаштовували гарні, і стадіони будували, інклюзивні центри, парки відновлювали, парковки і ще багато чого для людей робили. Щодня робили! Просто ганьба, як би ви це не називали - ганьба і все! А за вас, шановні депутати, мені просто соромно, адже багатьох знаю особисто і наче навіть не погані люди. За милість ось цього голови, ви заганяєте людей в ярмо! То з ларьків він хоче по 25 тис. грн. на рік, то податки в 20 разів підняти... Спитайте в Євгена Миколайовича краще, скільки він податків в цей бюджет платить? В ЗМІ, мабуть бачили, скільки... На наступних виборах, коли до людей підете знову за мандатом, то не забудьте розповісти, що в 20 разів підняли податки, бо дуже переживали за громаду і громадян які тут живуть. Нехай наш голова, зменшить свої апетити і на все відразу в ОТГ буде вистачати, як раніше завжди вистачало.

Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО