Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Схеми на сотні тисяч гривень в Олешках та близькі підрядники

Схеми на сотні тисяч гривень в Олешках та близькі підрядники

Депутат Олешківської ОТГ Павло Потоцький, на власній сторінці в соціальній мережі фейсбук, поділився враженнями про те, хто і як буде освоювати сотні тис. грн. з бюджету, які Євген Рищук виділ на ремонти своїх кабінетів і адміністративної будівлі. 

 

Зі слів Павла Борисовича, саме для цих підрядників, раніше Євген Рищук незаконно вимагав гроші з бюджету району, на ремонт покрівлі однієї із сільских шкіл. Ставши головою громади, тих самих підрядників, пан голова намагається затягнути на нові роботи, освоювати гроші з бюджету вже Олешківської ОТГ. Очевидно, що тендерну процедуру намагаються сфальсифікувати. 

 

Далі пряма мова:

 

Шановні жителі Олешківської громади!
Ви мабуть бачите, як у мережі фейсбук Олешківський міський голова викладає різні гнівні пости, щодо різних проблем міста. Останній його допис стосувався дітей які гралися на майданчику і яких він в підсумку образив.
Все це міський голова робить лише з однією метою, щоб відвернути увагу жителів громади від своїх фінансових "махінацій" за бюджетні кошти.
Нижче приведу приклад однієї із схем, яку намагаються прокрутити чиновники Олешківської міської влади.
Так 28 квітня 2021 року виконавчий комітет Олешківської міської ради оголосив тендерну процедуру на проведення капітального ремонту будівлі Олешківської міської ради за адресою: м. Олешки, вул. Гвардійська, 24, вартістю 884 тис 617 грн.
Для участі у тендерній процедурі свої заяви з пакетами документів, подало три учасника.
Це приватне підприємство "АРС", ТОВ "Херсонський альянс будівництва" і ТОВ "Форвард білдерс".
Цікаво те, що два перших учасники не змогли отримати перемогу в тендері, хоча запропонували нижчу ціну. ПП"АРС" запропонувало зробити ремонт за 684 тис. 785 грн, ТОВ "Херсонський альянс будівництва" 785 тис грн, а наближений до голови Олешківської громади, учасник ТОВ "Форвард білдерс" запропонував найбільшу ціну - 790 000 грн, але все ж таки отримав перемогу.
Але далі, щось пішло не так...
Мабуть інші учасники не змирилися з таким зухвалим порушенням процедури і почали подавати скарги в компетентні органи. Тому ця оборудка не пройшла і тендерна процедура чиновниками міської ради була скасована, з поясненням того, що відпала необхідність у ремонті приміщення Олешківської міської ради.
Якщо така необхідність відпала, то чому знову оголошується тендер на той самий ремонт приміщення міської ради?
Вчора 14 червня 2021 року виконавчий комітет Олешківської міської ради знову оголошує процедуру закупівлі на капітальний ремонт приміщення Олешківської міської ради на ту ж саму суму 884 тис 617 грн. У сподіванні, що переможцем тендерної процедури все ж таки стане наближена до голови Олешківської міської ради юридична особа ТОВ "Форвард білдерс".
Чому я вказую, що ця юридична особа, яка зареєстрована в м. Балта, Балтського району Одеської області і очолює яку Маринець Андрій Вікторович, пов'язана з Олешківським міським головою, тому, що одним із засновників цієї юридичної особи є Яцко Ярослав Васильович, давній знайомий Олешківського міського голови, що ремонтував Костогризівську школу без дозвільних документів і договорів.
Пізніше теперішній голова міської ради "наполегливо" рекомендував депутатському корпусу Олешківської районної ради все ж таки віддати гроші за ремонт хоч і без документів. Але депутати так і не пішли на цей незаконний крок. Може цей "договірняк" у тендерній процедурі як раз і розрахований на те, щоб міський голова розрахувався за свої минулі борги.
Але я не про те, поки міський голова відвертає увагу жителів громади дитячими майданчиками та ображає дітей, бюджетні гроші перетікають у кишені наближених йому людей...
P.s. Цікаво хто ж стане переможцем вдруге оголошеної тендерної процедури???
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"