Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

До Книги рекордів України внесені 2 нових рекорди: «Найбільший штучно насаджений ліс у світі» та «Найбільший піщаний масив України»

До Книги рекордів України внесені 2 нових рекорди: «Найбільший штучно насаджений ліс у світі» та «Найбільший піщаний масив України»

05 червня 2014 року Херсонська громадськість відзначила Всесвітній день охорони навколишнього природного середовища. З нагоди свята та з метою патріотичного виховання дітей Департаментом освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації на базі Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради проведено прес-конференцію. Під час заходу до Книги рекордів України внесені 2 нових рекорди: номінований ліс Херсонщини як «Найбільший штучно насаджений ліс у світі» та Олешківські піски як «Найбільший піщаний масив України».

Під час реєстрації рекорду на святі були присутні почесні гості: представники Книги рекордів України, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, Чорноморського біосферного заповідника, Національного природного парку «Олешківські піски», ДВНЗ «Херсонського державного аграрного університету», Херсонського державного університету, Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства, ДТ «Голопристанського лісомисливського господарства».

З ініціативою по встановленню рекорду пісків Олешшя як найбільшого піщаного масиву в Україні виступив дитячий колектив комунального закладу «Цюрупинської спеціальної загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради».

За значний внесок у вивчення та охорону пісків Херсонщини Чорноморський біосферний заповідник, Національний природний парк «Олешківські піски» та комунальний заклад «Цюрупинська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради» були відзначені Дипломами Книги рекордів України.

Ініціативу по реєстрації рекорду «Найбільший штучний ліс у світі» проявив юннатівський колектив комунального закладу «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради.

У номінації «Найбільший штучно насаджений ліс у світі» за багаторічну плідну працю по збереженню та насадженню лісу, залученню учнівської молоді до лісівничої справи дипломами були відзначені Департамент освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонське обласне управління лісового та мисливського господарства, комунальний заклад «Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради, шкільне лісництво Малокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Голопристанського району.

Пишаймося природою рідного краю, бережімо її та передаваймо як найвищу цінність нашим нащадкам!
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"