Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Почему в бюджете Олешковской ОТГ нет денег

Почему в бюджете Олешковской ОТГ нет денег

Очередной ответ на впрос о том, почему в бюджете Олешковской ОТГ нет денег на ремонты дорог и развитие социальной инфраструктуры. Это так же наглядное пособие тому, как наш голова громады "выкорчевывает" коррупцию.

 

Публикуем пост депутата рады ОТГ Потоцкого П.Б., в котором он рассказывает про махинации с бюджетом громады на сотни тыс. грн., тендерными закупками и кто тут у нас выигрывают крупные подряды на миллионы. 

 

Цитата:

 

Шановні жителі Олешківської громади!

Чиновники Олешківської міської ради розповідають нам, про те, що поки вони не приберуть місто від грабіжників та крадіїв розвитку громади можна не чекати.

Приведу, ще один приклад вмілих махінацій чиновників Олешківської громади на тендерних закупівлях за кошти платників податків.

Ще 1 квітня 2021 року, виконавчий комітет Олешківської міської ради, оголосив тендер на капітальний ремонт нежитлової будівлі за адресою: с. Козачі Лагері, вул. Мічуріна. 85-а. Оголошена вартість цієї закупівлі становила 1 468 128 грн.

У тендерній процедурі взяло участь 6 участників, але звісно перемогу одержало ТОВ ”Форвард білдерс” наближене до Олешківського міського голови. Як, я вже публікував раніше, це товариство зареєстровано в м. Балта, Балтського району Одеської області і очолює його Маринець Андрій Вікторович, а засновником цієї юридичної особи є Яцко Ярослав Васильович, давній знайомий нинішнього Олешківського міського голови, що проводив ремонт даху Костогризівської школи.

Повернемося до самого тендеру, ТОВ “Форвард білдерс” запропонувало відремонтувати нежитлове приміщення у Козачих Лагерях за суму 1 267 084,92 грн. Натомість у цих торгах двоє учасників запропонувало зробити той же ремонт значно дешевше – ФОП “Ходикін Микола Вікторович” за 1 128 396 грн, а ФОП “Тісовський Олександр Сергійович” за 1 128 397 грн.

Вас не дивує, те що переможцем тендеру стає не той учасник, який запропонував найменшу ціну, а той, пропозиція якого майже на 140 000 грн більше. Ось так визначаються переможці тенедеру у Олешківській громаді.

Враховуючи це, на мою думку, щоб прибрати грабіжників та крадіїв міського бюджету, цим чиновникам потрібно почати з себе, бо якщо так витрачати бюджетні кошти, переплачуючи підрядникам, розвитку громади не буде ніколи!!!

 

Почему в бюджете Олешковской ОТГ нет денег

Почему в бюджете Олешковской ОТГ нет денег

Почему в бюджете Олешковской ОТГ нет денег

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО