Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Голова Олешківської ОТГ зізнався в черговому злочині

Голова Олешківської ОТГ зізнався в черговому злочині

Шановні працівники юридичного відділу Виконавчого комітету Олешківської міської ради та виконавці послуг з вивезення сміття в нашому місті. Покажіть своєму керівнику (який публічно зізнався в черговому злочині), що є такий Закон України, під назвою "Про відходи". 

 

Особливо про положення ст. 33 та ст. 42, де чітко зазначено - хто, як і де може збирати та утилізувати ТПВ. Бо людина яка роками безкарно закопує відходи зі свого КСК (знищуючи екологію в селі Праві Саги), досі не розуміє, що тепер він посадова особа і несе відповідальність за такі дії, які прямо порушують українське законодавство. На відео трактор КП, в ньому сидить працівник підприємства і виконує ось таке доручення голови ОТГ, заправляючи трактор за бюджетні кошти та отримуючи за це зарплатню. Які ще докази потрібні для відповідних служб? Незабаром, буде і офіційна заява про це порушення туди, куди потрібно. Щоб олешківським "міцним господарникам", на чолі із Рищуком, популярно пояснили, зі штрафами та протоколами, як потрібно виконувати закони нашої країни. 

 

Схоже, що пан Рищук щиро вірить в те, що йому можна скидати гівно всюди, де заманеться. Той самий випадок, коли було краще жувати, ніж говорити. 

 

 

 

 

Оцените статью: 
+2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО