Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Олешківській ОТГ вважають Крим російським

В Олешківській ОТГ вважають Крим російським

Скандал назріває в Олешківській громаді. В Козачих Лагерях (село, яке входить до складу територіальної громади) громадянину видали довідку про реєстрацію місця проживання із зазначенням, що Сімферополь – це Російська Федерація. Про це повідомила в соцмережах Аліна Дідик, оприлюднивши відповідний документ. 

 

“І от “нічєво нє прєдвєщало біди”, тато надав інспектору паспортного столу Надєєвій Світлані Миколаївні всі необхідні документи, написав заяву, все швидко оформили. Довідку про реєстрацію місця проживання особи передали на підпис старості Козачелагерського старостинського округу Юрію Карпенко, але його в цей час не виявилось на місці, тому нас попросили повернутись після обідньої перерви. Приходимо ми забирати довідку і не можемо підібрати цензурних слів. В графі “дата та місце народження” надруковано: “Російська Федерація, м. Сімферополь”, – написала громадянка.

 

За словами Аліни Дідик, ні старосту, ні інших працівників апарату така помилка жодним чином не спантеличила. Більше того, держслужбовці відповіли жінці, що Сімферополь – це Російська Федерація. 

 

“Вважаю неприпустимим такі дії державних працівників. “Списати” це на “випадкову помилку” – не вийде, бо ТАКОЇ помилки допустити неможливо. І хочу зауважити, що перед нами навіть ніхто не вибачився за це все. Тому я ВИМАГАЮ негайного звільнення з посади інспектора паспортного столу Козачелагерської сільської ради Надєєвої Світлани Миколаївни та старости Юрія Карпенко, який підписав цей документ! Стосовно інших працівників має бути проведена, як мінімум, перевірка!”, – пише Аліна Дідик.

 

Джерело: https://nt.ks.ua

 

В Олешківській ОТГ вважають Крим російським

Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"