Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Олешки прогреміли на всю Україну (відео)

Олешки прогреміли на всю Україну (відео)

Для тих хто не в курсі, ми сьогодні є прикордонним регіоном, в країні, де восьмий рік іде війна, а в Криму зараз знаходяться тисячі військових РФ, котрі за наказом можуть почати вторгнення. 

 

Що ми маємо в Олешках? 

 

 

Посадовці не лише вбивали у довідки російський Крим, але із піною у рота переконували людей в цьому, аж поки вся ця історія не отримала гучного розголосу. 

 

Нагадаємо, що поки всі готуються до можливого вторгнення, міський голова Олешок заздалегідь втік з країни, як і більшість проросійських політиків. Раніше пан Рищук був членом "Партії Регіонів", але після Революції Гідності, швиденько перефарбувався в кольори БПП "Солідарність". 

 

Замість того, щоб засудити неправомірні дії своїх підлеглих, він російською мовою кричить ну журналістів, бо державну досі не може вивчити, хоча в нас вже давно працює закон, який зобов'язує посадовців спілкуватись українською. 

 

Небайдужих громадян країни, пан Рищук гнівно називає "Ура-Патріотами", а його староста Юрій Карпено з села Козачі Лагері, де відбулись вказані вище події, регулярно відвідує Крим. Навіщо? Нам на цей час невідомо, але сподіваємось, що тепер СБУ перевірить цю інформацію. 

 

Оцените статью: 
+4
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787