Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Цюрупинські вандали знищують дитячий майданчик, крадуть тренажери та дерева

У цюрупинчан з’явилося улюблене місце відпочинку - це територія Набережної. Ось уже тривалий час вона вабить жителів своєю красою та затишком. Нещодавно, а саме в День народження міста, для малечі тут з’явилось диво-містечко з різноманітними дитячими атракціонами та спортивними тренажерами для дітей шкільного віку. Також до Дня міста вихованці спортивних закладів міста та видатні спортсмени Цюрупинська заклали Алею спортивної гордості. Спеціалістами Цюрупинської міської ради були виконані всі необхідні заходи, аби зробити зону відпочинку зручною та приємною, що викликало численні схвальні відгуки громадян. Та виявилося, що не усім до вподоби культурні зміни в житті міста. До тих пригод, які вже пережила багатостраждальна Набережна,  кожного разу прибавляються все нові. Виявляється, серед жителів міста є громадяни, яким не потрібний дитячий майданчик, не потрібна Алея спортивної гордості та інші архітектурні форми. Чи, навпаки, вони заздрять громаді міста за ті зручності, які для них створюють? Встановлено факт крадіжки спортивного тренажера з дитячого майданчика та варварським методом вирвано з корінням шість саджанці туї, які власноручно були посаджені спортсменами міста. Територіальна громада міста буде щиро вдячна  жителям міста за інформацію про окремих громадян, які навмисне своїми протиправними вчинками наносять шкоду майну громади. Цюрупинською міською радою підготовлено лист до начальника РВ УМВС у Цюрупинському районі з заявою про факт встановлення крадіжок з проханням вжити заходів органами внутрішніх справ щодо виявлення та притягнення винних осіб до відповідальності згідно чинного законодавства.

 

Ссылка на источник

Оцените статью: 
0
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enter Написал: Кузя, 2 жовтня 2013 12:14
Ну нафига содержать такую милицию. Не могут поймать пару засранцев и показательно наказать. Тогда остальным ублюдкам неповадно будет. И это уже не первый раз. Импотенты, мля !
-1
     1

влажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787