Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Фестиваль за народними традиціями «Купальська заграва» 2014

Фестиваль за народними традиціями  «Купальська заграва» 2014

Коли духмяне українське літо в самому розпалі, з квітчастими вінками і яскравими вогнищами - приходить свято Івана Купала.

Багато в Україні свят, але все ж таки найпоетичнішим святом, яке широко відзначалося в минулому і відзначається зараз на Україні, слід вважати Івана Купала.

Так, і для нашого рідного міста вже традицією стало проведення обласного фестивалю народної творчості «Купальська заграва». Цьогорічний фестиваль відбувся 28 червня 2014 року на набережній міста Цюрупинська. На сцені свята виступили 58 творчих одиниць з 8 районів області, а також міста Херсона та міста Нова Каховка. Цюрупинський район був достойно представлений 43 творчими одиницями з 13 клубних закладів району, а також Цюрупинського ЦКД. Усі учасники концертної програми отримали яскраві дипломи та приємні подарунки. Протягом усього свята для присутніх, яких, до речі, на дійство зібралось чимало, діяла виставка-продаж виробів майстрів народно-ужиткового мистецтва, які приїхали з різних куточків нашого таврійського краю. Також усі охочі могли скуштувати купальської юшки.

Фестиваль за народними традиціями  «Купальська заграва» 2014

З початком свята на сцені розігралося справжнє театралізоване дійство, під час якого учасники розповідали про традиції найдавнішого із свят - Івана Купала; Галинка та Іванко боролися за своє кохання, шукаючи квітку папороті - квітку їхнього щастя, а здолавши всю нечисть Іванко разом з друзями ще раз довів, що наш люд український дуже сильний і нікому не встояти проти нашої волі. На сцені також побували Водяний з русалками, Вогневик та інші герої Купальської ночі. Уже традиційно відбулося пускання дівчатами віночків зі свічками на воду, запалення вогнища та спалення опудала Купала та Марени. Театралізоване купальське дійство закінчилося етнодискотекою.

Фестиваль за народними традиціями  «Купальська заграва» 2014

Треба відзначити, що свято за народними традиціями «Купальська заграва» пройшло на високому організаційному рівні. Ми вдячні всім учасникам фестивалю народної творчості за їх сподвижницьку роботу по збереженню традиційних народних свят та обрядів і сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.
Оцените статью: 
+5
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787