Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

Цюрупинська міська рада оголошує конкурс на земельну ділянку під розміщення станції технічного обслуговування та стоянки автотранспорту.

Цюрупинська міська рада оголошує конкурс на земельну ділянку під розміщення станції технічного обслуговування та стоянки автотранспорту за адресою: вул. Гвардійська, 103. Про це повідомляє офіційний сайт міської ради. 


Текст повідомлення: 


У Цюрупинській міській раді відбулося засідання комісії з відбору суб'єкта оціночної діяльності, яке проходило під головуванням першого заступника міського голови Сергія Пінькаса. В ході зібрання комісією було розглянуто питання з відбору суб'єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення звіту з експертної грошової оцінки землі та з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення рецензування експертної грошової оцінки земельної ділянки.

За результатами засідання переможця конкурсу з відбору суб'єкта оціночної діяльності не було визначено.

З цього приводу, членами комісії було прийнято рішення 21 жовтня 2013 року провести повторний конкурс з відбору суб'єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення звіту з експертної грошової оцінки землі та з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення рецензування експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1827 га (1827 кв. м.) за адресою: м. Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 103 передану в користування на умовах оренди під розміщення станції технічного обслуговування та стоянки автотранспорту.

Таким чином, Цюрупинська міська рада повторно оголошує конкурс з відбору суб'єкта оціночної діяльності, який буде залучений до проведення звіту з експертної грошової оцінки землі та з відбору суб’єкта оціночної діяльності для здійснення рецензування експертної грошової оцінки земельної ділянки.

Назва об'єкту: земельна ділянка комунальної власності під об’єктом нерухомого майна.

Загальна площа: 0,1827 га (1827 кв. м.).

Адреса ділянки: м. Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 103.

Цільове призначення: під розміщення станції технічного обслуговування та стоянки автотранспорту.

Мета проведення незалежної оцінки: визначення вартості земельної ділянки, яка підлягає продажу під об’єктом нерухомого майна та визначення строку виконання робіт.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії такі документи:

1) заяву на участь у конкурсі за формою встановленою Додатком №1.

2) копію Статуту або іншого установчого документу;

3) оригінал довідки з податкової інспекції про відсутність заборгованості по обов'язковим платежам до бюджету діючу на дату проведення конкурсу;

4) довідку у довільній формі, яка підтверджує, що Учасник має працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід (сертифікати оцінювачів);

5) довідку, складену у довільній формі, яка містить відомості про підприємство:

 реквізити (адреса-юридична та фактична, телефон для контактів, та банківські реквізити), керівництво (посада, ім'я, по батькові, телефон для контактів) - для юридичних осіб;

6)форма власності та юридичний статус, організаційно - правова форма (для юридичних осіб);

7) копію свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб'єктів підприємницької діяльності);

8) копію довідки з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ) для юридичних осіб;

9) копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду (для фізичних осіб);

10) копію паспорту (для фізичних осіб);

11)копію ліцензії (сертифікату) на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, завіреної нотаріально або органом, що її видав;

12) конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов'язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті)

Конкурсна пропозиція претендента подається в окремому запечатаному конверті з надписом «На конкурс» та має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних із виконанням робіт, а також терміну виконання робіт, який не може перевищувати терміну зазначеного в публікації. Конверт подається разом з описом його вмісту та інформацією про претендента.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або її несвоєчасного подання, претендент до участі у конкурсі не допускається. Комісією будуть розглядатися такі пропозиції учасників конкурсу: термін виконання робіт не більше 5 календарних днів.

Заяви на участь у конкурсі реєструються загальним відділом виконавчого комітету Цюрупинської міської ради.

Конкурс відбудеться 21 жовтня 2013 року за адресою: Херсонська область, м. Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 29, зал засідань о 14-00 год.

 

Документи до комісії приймаються до 17 жовтня 2013 року включно, за адресою: м. Цюрупинськ, вул. Гвардійська, 30, Загальний відділ виконавчого комітету Цюрупинської міської ради. тел. для довідок 2-25-34.

Детальныше: тут

Оцените статью: 
-1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО