Для зв'язку з адміністрацією: [email protected]
05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация / Войти
Авторизация

В Цюрупинському районі посиленно контроль за станом пожежної безпеки

В Цюрупинському районі посиленно контроль за станом пожежної безпеки

Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на дачу, до води та лісу. На жаль, на відпочинку люди забувають про елементарні правила поведінки у лісі, порушення яких призводить до пожеж, якими можуть бути знищені цілі лісові масиви і завдані великі збитки. З кінця червня на території району встановилась спекотна та вітряна погода, що підняло до 5 ступеня пожежонебезпечний стан на території району.

З метою посилення контролю за станом пожежної безпеки в Цюрупинському районі проводяться сумісні профілактичні заходи та патрулювання в лісових зонах працівниками Цюрупинського РВ УМВС України в Херсонській області, МНС та працівниками лісових господарств. За цей час до адміністративної відповідальності за порушення вимог пожежної безпеки в лісі було притягнуто 25 чоловік.

Лісова пожежа – це суворе явище. Не можна зневажати протипожежні правила, безвідповідально ставитися до вогню. Гасити лісові пожежі складно, вони завдають великої шкоди не тільки народному господарству, а й екології в цілому.

Керівництво Цюрупинського РВ УМВС України в Херсонській області наголошує, що за порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність за статтею 77 «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах», що передбачає накладення штрафу до 1700 грн. Кримінальна відповідальність настає відповідно до ст. 245 КК України знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, уздовж залізниць або інших таких насаджень вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років. Позбавлення волі не звільняє винних осіб від відшкодування збитків, завданих цим злочином. Керівництво РВ просить не заходити до лісових масивів з метою запобігання лісових пожеж, повідомляти на телефони 102,101:- про місця де Ви побачили в лісі задимлення,- про підозрілих осіб, які знаходяться в лісі.

Цюрупинський РВ УМВС
Оцените статью: 
+1
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ
Fatal error: Call to a member function get_error_string() on a non-object in /var/www/boss/data/www/05542online.com/rss-php/simplepie.inc on line 1787