05542online Цюрупинск Онлайн Олешки Онлайн
Регистрация |  Войти
Авторизация

В Цюрупинській РГА відбулась нарада з питань часткової мобілізації

В Цюрупинській РГА відбулась нарада з питань часткової мобілізації

У Цюрупинській РДА відбулося засідання з питань часткової мобілізації та підготовки об’єктів цивільного захисту.

В ході зібрання військовий комісар Сергій Панасюк надав роз’яснення учасникам зібрання щодо підготовки до часткової мобілізації, згідно Указу Президента України «Про часткову мобілізацію».

Сергій Андрійович зазначив, що третій етап часткової мобілізації має на увазі своєчасне оповіщення і прибуття громадян, які призиваються на військову службу на збірні пункти та у військові частини.

Окрім того, військовий комісар повідомив, що у Цюрупинському районі буде створено військовий підрозділ, підпорядкований Міністерству оборони, який буде займатися охороною важливих стратегічних об’єктів району. Це вузлові залізничні станції, водозапірні башти, мости та інші об’єкти.

Військовий підрозділ Цюрупинського району буде нараховувати 120 осіб, які будуть несли службу в межах району. Поряд з цим будуть доукомплектовуватися військові частини. Мобілізовані будуть викликатися до військкомату, де буде вивчатися стан здоров’я, морально-діловий стан та здійснюватися приписка в певний підрозділ.

Щодо підготовки об’єктів цивільного захисту голова районної державної адміністрації Василь Іванович Борисов надав доручення присутнім головам сільських та селищних рад провести інвентаризацію усіх наявних в населених пунктах підвальних приміщень. А саме, усі підвальні приміщення мають бути підготовлені та впорядковані належним чином, щоб в разі небезпеки, була можливість ними скористатися в якості сховища.

Оцените статью: 
-2
Нашли опечатку в тексте? Выделите текст и нажмите Ctrl+Enterвлажность:

давление:

ветер:


НОВОСТИ УКРАИНЫ


МУЖСКОЙ ЖУРНАЛ "WINNER"


ЖЕНСКИЙ ЖУРНАЛ "BEAUTY"


НОВОСТИ ОТ ПОРТАЛА ГОНЕВА.НЕТ


НОВОСТИ МИРА КИНО