Новости > Сергей Пинькас мечтает о дополнительном государственном финансировании

Сергей Пинькас мечтает о дополнительном государственном финансировании


14 жовтня, 08:56.
Сергей Пинькас мечтает о дополнительном государственном финансировании

Цитата одно из информационных агентств:

Загальна заборгованість державного підприємства “Завод ім.Малишева” складає близько 900 млн грн, повідомив перший заступник генерального директора концерну “Укроборонпром” Сергій Пінкас.

“На сьогодні фактична сума заборгованості – близько 900 млн грн … Заборгованість по зарплаті була більш 20 млн грн., на сьогодні скорочена майже до 5 млн. Виплати тривають і в найближчі дні буде закрита повністю, в тому числі за допомогою безпосередньо концерну”, – сказав С.Пінкас журналістам у Харкові.

Він зазначив, що в разі надання держпідтримки підприємство може суттєво збільшити кількість виробленої техніки.

“Але ми розуміємо, що потужності, які у підприємства – певною мірою недовикористовуються. Необхідна державна підтримка. Ми готові представити програму, щоб через інструменти державного фінансування закупити верстати, поліпшити виробничу базу, щоб ми вийшли з кількості 5-7 одиниць в місяць на 25-35, а в деяких питаннях і 50 одиниць на місяць”, – сказав С.Пінкас.


Напоминю, что на недавней встрече с представителями блока Петра Порошенко, которые приезжали агитировать в наш город за свою политическую силу, цюрупинчане не однократно задавали один и тот же вопрос: "Почему при президенте с майдана, таким людям, как Сергей Пинькас доверили обороноспособность государства?". Уверен, что если и дальше кадровые вопросы президент будет решать подобным образом, то его рейтинг упадет очень быстро. А там и до третьего майдана не далеко. Зная о тех махинациях с бюджетом, которые имели место в Цюрупинске, нам остается только догадываться, что сейчас происходит в государственном концерне "УкрОборонПром".
Вернуться назад