Новости > 26-28 жовтня у Олешківських пісках відбулися змагання зі спортивного орієнтування

1 листопада, 13:07. 26-28 жовтня у Цюрупинському районі (села Підлесне, Саги, Пролетарка і Раденськ) відбулися змагання зі спортивного орієнтування: чемпіонат України серед юніорів та юнаків, IV етап Кубку України (рогейн, 12 годин). Про це повідомляє Центральний спортивний портал.

Паралельно були проведені відкриті змагання з рогейну «sahara.in.ua» (3 і 6 годин).

У змаганнях взяли участь команди Чернівецької, Івано-Франківської, Вінницької, Миколаївської, Луганської, Харківської, Херсонської областей, АР Крим, всього понад 100 спортсменів.

Організатори змагань — Міністерства: освіти і науки, молоді та спорту України, Федерація спортивного орієнтування України, управління молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонська обласна федерація спортивного орієнтування.

Серед переможців успішно виступили представники Херсонського ЦДЮТ: Коваленко Ганна (11 клас, школа № 27) та Пікулін В’ячеслав (ХНТУ), подолавши довготривалі етапи змагань – 12 годин, посіли І місця в групі Mix-20, стали чемпіони України серед юніорів зі спортивного орієнтування.

У змаганнях «sahara.in.ua» (рогейн, 3 години) Ракша Микита (10 клас, школа № 27) виборов І місце, Цивільська Фея (6 клас, школа № 27) – ІІІ місце.

Окрім вихованців, мали змогу позмагатися й керівники команд - ветерани спортивного орієнтування . Так, керівник команди Херсонського ЦДЮТ Ірина Васіна зайняла ІІ місце у Кубку України зі спортивного орієнтування (рогейн, 12 годин)