Новости > Патрулювання лісових насаджень Цюрупинського району проводяться систематично (фото)

Патрулювання лісових насаджень Цюрупинського району проводяться систематично (фото)


25 липня, 16:43.

Сонячні дні сприяють відпочинку на природі. Більшість громадян у вільний час виїздить за місто: на дачу, до води та лісу. На жаль, на відпочинку люди забувають про елементарні правила поведінки у лісі, порушення яких призводить до пожеж, якими можуть бути знищені цілі лісові масиви і завдані великі збитки. Останнім часом на території району встановилась різке підвищення температурного режиму та вітряна погода, що підняло до 5 ступеня пожежонебезпечний стан на території району.

 

Лісова пожежа – це суворе явище. Не можна зневажати протипожежні правила, безвідповідально ставитися до вогню. Гасити лісові пожежі складно, вони завдають великої шкоди не тільки народному господарству, а й екології в цілому.

 

Керівництво Цюрупинського РВ УМВС України в Херсонській області наголошує, що за порушення правил пожежної безпеки в лісах передбачена адміністративна відповідальність за статтею 77 «Порушення вимог пожежної безпеки в лісах», що передбачає накладення штрафу до 1700 грн. Кримінальна відповідальність настає відповідно до ст. 245 КК України знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, уздовж залізниць або інших таких насаджень вогнем чи іншим загальнонебезпечним способом караються обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. Ті самі дії, якщо вони спричинили загибель людей, масову загибель тварин або інші тяжкі наслідки, караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років. Позбавлення волі не звільняє винних осіб від відшкодування збитків, завданих цим злочином. Систематично проводяться патрулювання лісових насаджень Цюрупинського району працівниками райвідділу, а особливо у вихідні дні.

 

Проводиться роз’яснювальна робота з населенням та вручаються пам’ятки з правилами поводження в лісових насадженнях пожежонебезпечний період. Населення позитивно сприймає роз’яснювальну роботу та загальними зусиллями ми вбережемо ліс від пожеж. Керівництво РВ просить не заходити до лісових масивів з метою запобігання лісових пожеж, повідомляти на телефони 102,101: - про місця де Ви побачили в лісі задимлення, - про підозрілих осіб, які знаходяться в лісі. Дякуємо за розуміння!

Керівництво Цюрупинського РВ УМВС

 

Патрулювання лісових насаджень Цюрупинського району проводяться систематично (фото)

Патрулювання лісових насаджень Цюрупинського району проводяться систематично (фото)

Патрулювання лісових насаджень Цюрупинського району проводяться систематично (фото)


Вернуться назад