Новости > Перший крок до вирішення питання безпритульних тварин разом з громадою у Цюрупинську

Перший крок до вирішення питання безпритульних тварин разом з громадою у Цюрупинську


2 грудня, 16:33.
Перший крок до вирішення питання безпритульних тварин разом з громадою у Цюрупинську

Інформація з офіційного сайту Цюрупинської міської ради:
"Ситуація з безпритульними тваринами на сьогодні є не контрольованою, перебування великої кількості безпритульних тварин на території міста, що у свою чергу призводить до погіршення його санітарно-епідеміологічного та екологічного стану, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.
Сьогодні міський голова Воронов Д.М. зустрівся з представниками Херсонської обласної громадської організації «Шанс» щодо можливості вирішення проблеми регулювання чисельності та утримання безпритульних тварин на території міста.
ГО «Шанс» своїми силами та за кошти небайдужих людей організували на території колишнього ХЦПК пункт стерилізації та тимчасової перетримки безпритульних тварин.
У ході зустрічі обговорювались можливості забезпечення регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами, а також донесення до суспільної свідомості населення стандартів гуманного поводження з тваринами.
По закінченні зустрічі міський голова зауважив, що проблема безпритульних тварин складна, для її вирішенні у місті має працювати комплексна програма, до якої повинні буди залучені представники різних організацій, депутати, підприємці та просто небайдуже населення."

Вернуться назад