Новости > Видатний ювілей у Цюрупинську

Видатний ювілей у Цюрупинську


25 березня, 17:30.
Видатний ювілей у Цюрупинську


Видатний ювілей у Цюрупинську25 березня цього року святкує свій перший 60- річний ювілей Мягков Сергій Костянтинович. Наше місто приєднується до вітань та бажаємо ювіляру здоров’я, добробуту та подальших спортивних перемог його вихованців!
Сергій Костянтинович є тренером збірної команди України з легкої атлетики та входить до спортивної слави Херсонщини. Весь свій досвід, спортивний талант та енергію він завжди віддає вихованцям та виховав не одне покоління спортсменів високого рангу.

За період своєї роботи ним підготовлено 7 спортсменів-переможців та призерів всеукраїнських змагань!

Серед них: Вікторія Кравченко - заслужений майстер спорту України, кавалер орденів княгині Ольги ІІ та ІІІ ступенів, почесний громадянин міста Цюрупинська, заслужений майстер спорту України, триразова срібна призерка Паралімпійських ігор у Пекіні та Лондоні;

Людмила Даниліна - майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка в естафеті, переможниця Глобальних ігор 2009 року (Чехія), бронзова призерка чемпіонату світу 2011 року (Нова Зеландія), срібна і бронзова призерка Глобальних ігор 2011 року (Італія).


Вернуться назад