Новости > У Цюрупинському районі відбулись військові навчання

У Цюрупинському районі відбулись військові навчання


4 квітня, 15:52.

Впродовж минулого тижня в Цюрупинському районі відбулись масштабні військові навчання за участю підрозділів оперативно-тактичного угруповання «Південь», головною метою яких було удосконалення вмінь та навичок військовослужбовців, які безпосередньо беруть участь у захисті Херсонщини.

В контексті даних навчань, удосконалювались елементи плану оборони Херсонської області з урахуванням того факту, що військово-політичне керівництво Російської Федерації з високою ймовірністю не відмовилось від намірів прокласти сухопутний коридор з території РФ до окупованого півострову Крим. Повідомляє прес-служба оперативно-тактичного угрупування «Південь».

Варто зауважити, що безпосередню участь в навчаннях взяла 15 ОМБр, особовий склад та техніка якої нещодавно прибули до Херсонської області. Незважаючи на те, що даний підрозділ є новоствореним, до його складу входять високо мотивовані та професійно підготовлені військовослужбовці, які здобували безцінний досвід в ході проведення АТО на Сході України.

У найближчі місяці 15 ОМБр буде продовжувати виконувати завдання у складі ОТУ «Південь».

Крім цього, в ході навчань програму підготовки завершили військовослужбовці 5-ої танкової бригади зі складу ОТУ «Південь».

За словами командира бригади, полковника Мельника, особовий склад бригади повністю готовий до захисту Херсонщини і докладе максимум зусиль для забезпечення миру та спокою на нашій землі.

Тепер даний підрозділ виконуватиме завдання у визначених районах, поруч з адміністративним кордоном України та окупованого півострову Крим.

Джерело: Херсонщина за День


Вернуться назад