Новости > Черговий приклад демократичної декумунізації в Олешках

Черговий приклад демократичної декумунізації в Олешках


26 липня, 19:45.
Черговий приклад демократичної декумунізації в Олешках


Перейменування вулиць, в рамках виконання заходів з декомунізації, викликало певний резонанс серед місцевих жителів. Так, розпорядженням голови Херсонської обласної державної адміністрації вулицю Червоноармійську було перейменовано у вулицю Івана Пулюя. Багатьох олешківчан, що мешкають на цій вулиці, така назва збентежила. На підставі цього секретар міської ради Димитрій Чурсін і Микола Новохижний (депутат міської ради та житель цієї вулиці) провели збір підписів серед мешканців приватного сектору і багатоповерхівок вулиці Івана Пулюя. В результаті проведення заходу було вирішено наступне: оскільки між собою люди називають цей район «Олімпійський», дати таку ж назву й вулиці – "Олімпійська".

Наразі підготовлено відповідний проект рішення щодо перейменування, за ініціативою громади, який буде розглянуто депутатами на черговій сесії 29 липня 2016 року. Народним обранцям потрібно вирішити - бути на мапі Олешок вул. Івана Пулюя чи вул. Олімпійській.

Нагадаємо, що місяць тому подібне рішення було ухвалено щодо провулку Стаханова, який в рамках закону о декомунізації планувалось перейменувати у пров. Леся Курбаса. Тоді з ініціативою виступив міський голова Дмитро Воронов, який мешкає на цьому провулку. Після обговорення з сусідами, вони вирішили звернутись до депутатів з колективним проханням, аби змініти назву їх провулка на "Квітучий", замість "Леся Курбаса". Рада на своїй сесії таке рішення місцевих жителів підтримали одноголосно.


Вернуться назад