Новости > Олешківський міський голова із школярами підписали меморандум про співпрацю у проекті "Відкриваємо Україну"

Олешківський міський голова із школярами підписали меморандум про співпрацю у проекті "Відкриваємо Україну"


7 ноября, 22:14.
Олешківський міський голова із школярами підписали меморандум про співпрацю у проекті "Відкриваємо Україну"

07 листопада 2016 року з метою об’єднання зусиль у сфері неформальної освіти для дітей-учнів міста Олешки, Воронов Дмитро Миколайович та Горбачова Наталія Григорівна (міський координатор освітнього проекту «Відкривай Україну») підписали меморандум про співпрацю у реалізації освітнього проекту «Відкривай Україну».


Міський голова з радістю підтримав ініціативу молоді, щодо партнерства, адже успішна реалізація проекту дає можливість підростаючому поколінню розвивати особисту креативність та активну життєву позицію.

«Потрібно розвивати й підтримувати ініціативи школярів, адже саме молодь буде розвивати наше місто, Херсонщину та Україну вже завтра. Щоб їх бажання не залишилося просто словами, ми обов'язково допоможемо втілити у життя соціальні проекти, які допоможуть дітям, та й дорослим, відкрити для себе нову і сучасну Україну – створену власними руками».

Програма «Відкриваємо Україну» має на меті пробудити для молодого покоління відчуття зв’язку з культурою і традиціями нашої країни, але робити це так, як ще не робив ніхто: використовуючи сучасні методи і технології - цікаво та весело!


Вернуться назад