Новости > Святий Миколай завітав до Олешківської спеціальної школи

Святий Миколай завітав до Олешківської спеціальної школи


21 грудня, 15:13. Усі діти України з нетерпінням чекали 19 грудня, адже цього дня Святий Миколай приходить до хороших, слухняних хлопчиків та дівчаток і приносить їм різноманітні смаколики. Дочекалися його й учні Цюрупинської спеціальної школи. Добрий і мудрий Святий Миколай привітав усіх із святом, побажав миру, здоров‘я, сімейного затишку, успіхів у навчанні та роздав подарунки. А для не слухняних дітлахів залишив ще й різочки. Разом із Миколаєм завітали його помічники: учасники ансамблю «Мрія» , які привітали всіх бадьорими українськими піснями.

До поздоровлень зі святом приєдналися представники ТОВ «Дунапак Таврія». Дуже сподобалися дітям іграшки, паперові трансформери, лего-конструктори, мандарини та солодощі. Та на цьому свято ще не закінчилося. Старшокласники відправилися до драмтеатру м. Херсона. Молодші школярі відвідали районний Центр культури і дозвілля для перегляду вистави про Святого Миколая.

Учнівський і батьківський та педагогічний колективи щиро вдячні всім, хто долучився до благочинності й подарував нашим дітям чудове незабутнє свято. А саме:

- трудовому колективу ТОВ «Дунапак Таврія»;
- ансамблю української пісні «Мрія», керівник Левицька Тетяна Володимирівна;
- ТОВ СП « Ямак», керівник Круглова Олена Анатоліївна


Хай ваше добро, яким ви наділяєте діток, сторицею повертається до вас! Здоров‘я вам, мирного неба й удачі завжди й у всьому!

Святий Миколай завітав до Олешківської спеціальної школи
Святий Миколай завітав до Олешківської спеціальної школи

Вернуться назад