Новости > Телевізор для дітей в Олешках

Телевізор для дітей в Олешках


16 січня, 11:20.
Телевізор для дітей в Олешках

Головна цінність людини – це її здоров'я! І коли хворіють діти, це дуже складний момент і для батьків, і для лікарів, адже маленькі пацієнти дуже бояться лікарню та людей в білих халатах.

Під час вакцинації, яку нещодавно ініціювали та випробували на собі особисто міський голова Дмитро Воронов та секретар ради Чурсін Д.І., до них звернулися молоді мами, дітки яких хворіли та чекали черги до лікарів, з пропозицією подарувати у дитяче відділення телевізор.

«Малеча часто плаче та нервує. От якби був телевізор і дітлахам показувати мультики, було б набагато веселіше!», - так прокоментували своє прохання мами. Міське керівництво відгукнулося на прохання та, в свою чергу, звернулися із закликом до приватних підприємців, щоб вони допомогли у вирішенні такого важливого для міста питання.

Слід відзначити, що з кожним роком місцеві підприємці стають все більш активними благодійниками, надають допомогу хворим дітям, ремонтують приміщення для позашкільної освіти та ін. Так і цього разу підприємець Курман А.А. відгукнувся та придбав сучасний телевізор у дарунок дитячому відділенню.

«Разом легше робити гарні справи, створювати умови для швидшого одуження дітлахів. Дякую всім небайдужим підприємцям, які завжди відгукуються на добрі справи. Ми повинні піклуватися про наше майбутнє, наші діти повинні відчувати турботу і влади, і бізнесу та бути здоровими», - поділився враженнями міський голова Дмитро Воронов під час вручення цінного подарунка співробітникам медичного закладу.


Вернуться назад