Новости > Підсумки боксерського чемпіонату «Олешківські ігри - 2017»

Підсумки боксерського чемпіонату «Олешківські ігри - 2017»

17 січня, 23:33.

13-15 січня 2017 року в залі боксу Олешківської ДЮСШ «Золота нива» відбувся чемпіонат міста з боксу «Олешківські ігри - 2017».

Вперше цей турнір був проведений у 1997 році, останні декілька років він не проводився, але завдяки Олешківському міському голові Воронову Дмитру Миколайовичу, Херсонській організації ФБУ (президент Трутнєв О.О.), нашим небайдужим землякам – Володимиру Галушко, Олександру Тихому, Сергію Данилову, Олександру Сидоренко, Олександру Шрамко, Віталію Реуцькому, які фінансово підтримали проведення чемпіонату, «Олешківські ігри» відбулися!

До нашого міста прибули спортсмени з м. Харкова, Южноукраїнська, Херсона, Генічеська, Каховки, Н.Каховки, Таврійська, Скадовська, Новотроїцька, Асканї Нової, Станіслава, Н. Маячки, В.Копанів, Тарасівки. Закальна кількість учасників – 150 чоловік. З привітальним словом до учасників змагань звернулись – Олешківський міський голова Воронов Д.М., перший заступник голови Олешківської районної ради Снігур Л.О., член виконкому Херсонської організації ФБУ Вибранський Віталій, супервайзер змагань Тюрін А.В.. А потім почались поєдинки!

Три дні юні боксери визначали найсильнішого у своїх вікових та вагових категоріях. Олешківці не пасли задніх.

Чемпіонами серед юнаків стали: Дрозд Владислав (ваг.кат. 30 кг), Макаренко Максим (ваг.кат. 32 кг), Пунтій Денис (ваг.кат. 44,5 кг), Грібков Євген (ваг.кат. 59 кг), Олексій Степанов (ваг.кат. 62 кг).

Серед школярів чемпіонами області стали: Тернавський Анатолій (ваг.кат. 37 кг), Іванов Владислав (ваг.кат. 44,5 кг).
Серед юніорів переможцями стали: Сирота Данило (ваг.кат. 44 кг), Іванов Олександр (ваг.кат. 66 кг).
Другі місця зайняли: Валентин Кірюшин, Іван Новохижній, Семен Мельников, Євген Лещук.

Окрасою турніру став поєдинок серед юніорів у суперваговій категорії, де в фіналі зустрілись наш земляк Микола Спінов та Ростислав Паламарчук з Херсону. Ростислав був важче за нашого боксера на 45 кг. Але підтримка глядачів та техніко-тактична побудова бою дозволили Миколі впевнено перемогти більш досвідченого суперника.

Паралельно з турніром «Олешківськи ігри – 2017» проходили поєдинки відкритого чемпіонату Херсонської області серед жінок у всіх вікових групах. Наші дівчата не відставали від хлопців. Серед школярок чемпіонкою стала Лариса Дудкіна (ваг.кат. 43 кг). Серед жінок чемпіонкою у ваговій категорії 47 кг стала Філіпенко Юлія, яка перемогла у фіналі харків'янку Воропай Юлію. Також не було рівних нашій важковаговичці Людмилі Курнос.

Чемпіони та призери змагань нагороджувались дипломами, медалями та цінними призами організаторів турніру, а також наші гості отримували сувеніри з атрибутикою нашого рідного міста. «Цьому турніру бути!», - завірили нас організатори чемпіонату.