Новости > Дмитро Воронов подякував вуличним комітетам за плідну співпрацю

Дмитро Воронов подякував вуличним комітетам за плідну співпрацю


3 февраля, 10:25.

Дмитро Воронов подякував вуличним комітетам за плідну співпрацю

Під час термінової наради щодо недопущення розповсюдження африканської чуми свиней представники Олешківської міської ради та ветеринарної медицини звернулися до голів вуличних комітетів з проханням провести роз'яснювальну роботу серед жителів та здійснити облік свиней у господарствах олешківців.

 

«Я хочу подякувати всім активістам, які в місті, на своїх вулицях, пройшли з двору в двір та опитали жителів щодо наявності худоби. Вони відповідально поставилися до прохання, чого не скажеш про самих власників господарств. Нажаль, але всі жителі повідомляли: хто не хотів зі страху, хто не бажав повідомляти про поголів'я, бо вважає, що чума – це плітки, і до Олешок вона не дійде. Дана ситуація для нас, як випробування на нашу громадянську зрілість, згуртованість та спільне бажання подолати будь-яку біду. Дякую головам вуличних комітетів», - звернувся міський голова Воронов Д.М. до представників вуличної самоорганізації населення.

 

Додатково зауважимо, що всі власники худоби, і особливо ті, хто утримує свиней, повинні повідомити місцеві ветеринарні служби про наявність та стан здоров'я тварин. Це необхідно для того, щоб здійснювати нагляд за епізоотичною ситуацією в місті.

 

Попереджаємо, відповідальність за утримання тварин та їх стан здоров'я несуть саме власники домогосподарств.


Вернуться назад