Новости > Звернення жителів с. Ліві Саги враховано

Звернення жителів с. Ліві Саги враховано


2 березня, 12:35.
Звернення жителів с. Ліві Саги враховано

В період підготовки та проведення конкурсу на міського перевізника по маршруту «Хуторище–Аметист» до міського голови Воронова Д.М. від імені жителів села Саги звернулися депутати міської ради Юрій Лазаренко та Леонід Степанський з проханням збільшити кількість рейсів автобусу та подовжити шлях заїзду транспорту до центру села Л.Саги.

Це звернення зумовлене тим, що жителі, та особливо діти, у будні дні їдуть до школи та садків, люди поважного віку відвідують медичні та соціальні заклади.

Дане питання було нагальним вже дуже давно – жителям села було складно рано вранці і ввечері виходити до зупинки «Аметист». Міським головою було створено робочу групу, вивчено та виконано вимоги державної автоінспекції і зауваження відділу безпеки руху (збудовано місце розвороту для автобусу, відремонтовано дорожнє покриття, приведена до ладу зупинка).

Станом на сьогодні вже здійснюються додаткові рейси автоперевізником «Цюрупинськ-автотранс» до центру села Ліві Саги.

У робочі дні є додатковими рейси: час відправлення із населеного пункту - 7.15 год., 13.20 год., 17.45 год. Тепер люди мають можливість зручно добиратися до м. Олешки і спокійно вирішувати свої життєві справи.
Вернуться назад