Новости > Прохання жителів почуте і виконано

Прохання жителів почуте і виконано


13 квітня, 11:00.
Прохання жителів почуте і виконано

Коли місто розростається, будуються нові будинки, проектуються нові дороги – це дуже добре. Але крім цього жителям міста вкрай необхідні і зручності. Зокрема елементарна зручність – зупинка.

Наприклад, жителі вулиці Софіївська (колишня Комунарів, котрі мешкають на самому виїзді з міста завжди проходили довгу відстань до першої зупинки, що на перехресті вулиці Луки Балашова (Комсомольська). А живуть у тім краю і школярі, і молоді мами з малюками, і поважні громадяни.

За зверненням депутата міської ради Лавріненко В.А. від жителів, підтримці всього депутатського корпусу було виділено кошти на будівництво даної зупинки. Додатково рішенням конкурсної комісії були внесені зміни до маршруту автоперевізника. Роботи по створенню зупинок вже розпочаті підрядною організацією.

«До мене звертаються дуже багато жителів з такими проханнями. І всі хочуть дуже швидко вирішити будь які питання, і тільки на своїй вулиці. Ми разом із депутати та фахівцями цей процес намагаємося упорядковувати, і по можливості, поступово втілювати в життя всі побажання жителів, щоб всім жилося комфортніше. Незабаром жителі цієї вулиці матимуть змогу зручно добиратися до центра міста по своїх справах. Головне - утримувати зупинки у належному вигляді, не розмальовувати їх та не руйнувати. І це залежить від нас самих, від кожного хто приходить на зупинку» - так прокоментував ситуацію Дмитро Воронов.

Джерело : Олешківська міськрада
Вернуться назад