Новости > Олешківські футболісти аматори кращі

Олешківські футболісти аматори кращі


6 червня, 14:08.

Олешківські футболісти аматори кращі

04 червня міський голова Дмитро Воронов вручив подяку та футболні м'ячі для тренувань футболістам-аматорам, команді ФК «WEDEX», які зайняли 3 місце у районному чемпіонаті аматорського футболу.  

 

Дана команда була створена у вересні 2015 року за ініціативи жителя нашого міста Олексія Сідея та існує за рахунок спонсорських внесків і самих спортсменів. Хлопці,  вікова категорія яких сягає від 17 до 50 років,  вже третій рік займають почесні призові місця, відстоюють честь міста на районних чемпіонатах. Тренується команда на міському стадіоні «Старт», при підтримці федерації футболу.

 

«Підтримка талановитих дітей та молоді, розвиток спорту, освіти і культури в Олешках - це зараз один з найважливіших приоритетів моєї команди та депутатів міської ради. Саме від дорослих залежить, яке в нас усіх буде заітра і тому увага до молоді, стимулювання їх досягнень у різних сферах суспільного життя, то є ніщо інше, як інвестиція в майбутнє рідного міста! Сьогодні я відзначив подякаю міського голови ФК «WEDEX» і разом з підприємцями подарував їм нові м'ячі для змагань і тренуівнь, бо хлопці дійсно демонструють високий рівнь самоорганізації та регулярно здобувють перемоги. Так тримати ФК «WEDEX»!», -  звернувся Дмитро Миколайович до учасників змагань.


Вернуться назад