Новости > Цюрупинская власть призывает всех бороться со снегом

Цюрупинская власть призывает всех бороться со снегом


29 січня, 14:07.
Цюрупинская власть призывает всех бороться со снегом

Предприятиям, организациям и предпринимателям города Цюрупинска рекомендуют своевременно очищать закрепленную за ними территорию от снега. К нарушителям обещают применить "административные методы". Об этом говорится на официальном сайте городского совета.

Цитата:

"Фахівцями відділу з нагляду за станом житлового фонду, благоустрою та торгівлі виконавчого комітету Цюрупинської міської ради проведено обстеження стану благоустрою сектора приватної забудови та підприємств, організацій, установ міста, щодо дотримання «Правил благоустрою території, забезпеченню чистоти і порядку на території Цюрупинської міської ради». В ході огляду була приділена увага стосовно організації очищення від снігу та льоду власних та прилеглих територій (підхідних шляхів, сходів, тротуарів), не допускаючи ожеледиці.
За результатами перевірки встановлено, що більшість мешканців та підприємств міста здійснюють своєчасне очищення прилеглої території від снігу, іншим надано приписи з рекомендаціями усунути виявлені порушення та попередження про недопущення порушень норм чинного законодавства у подальшому. У разі не виконання Правил благоустрою території до винних будуть застосовано адміністративні заходи згідно чинного законодавства.
Оскільки найближчим часом очікуються сильні снігопади, з метою запобігання травматизму, виконавчий комітет Цюрупинської міської ради звертається з проханням до керівників підприємств, установ, організацій усіх форм власності, приватних підприємців та громадян прийняти усі необхідні заходи (очищення від снігу та льоду, посипання піском), з метою недопущення ожеледиці.
Проведення рейдових перевірок приватного сектору та суб’єктів господарювання фахівцями відділу з нагляду за станом житлового фонду, благоустрою та торгівлі виконавчого комітету Цюрупинської міської ради триває."

Вернуться назад