Новости > В Олешківському ДНЗ №2 відбулося навчальне тренування з евакуації

В Олешківському ДНЗ №2 відбулося навчальне тренування з евакуації


31 травня, 22:15.

Сьогодні у дошкільному навчальному закладі №2 о 09.45 хв. відбулось навчальне тренування з евакуації по протипожежній безпеці.

Метою тренування було: відпрацювання навичок персоналу з організації гасіння пожежі на початковому етапі із застосуванням первинних засобів пожежогасіння, проведення евакуації дітей та працівників під час пожежі та перевірка нової сучасної встановленої автоматичної протипожежної сигналізації.

До участі в тренуванні було залучено всіх працівників та вихованців дитячого садка. Під час тренування з евакуації було відпрацьовано:

• сигнали оповіщення та дії персоналу за ними;

• алгоритм дій адміністрації садка у випадку виникнення на території школи пожежі;

• дії персоналу садочка з безпечної та швидкої евакуації малят.

Основним завданням практичного тренування була перевірка готовності працівників та малят до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Евакуація дітей - 166 д. та персоналу - 47 ос. відбулась за 4 хв. після повідомлення про пожежу, усі діяли організовано, узгоджено згідно інструкції з евакуації та швидко справились з поставленими завданнями.

Практичне заняття відвідала заступник міського голови Петриченко Ольга, яка відмітила, що під час тренувальної евакуації колектив ДНЗ

№ 2 діяв злагоджено, ситуацію тримав під контролем та згідно показників часу захід пройшов на достатньо високому рівні.

Отже, завдяки оновленій протипожежній системі (первинні засоби пожежогасіння та знаки пожарної безпеки), яку придбали спеціально для міського ДНЗ безпека життєдіяльності дітей контролюється і знаходиться на гідному рівні.

В Олешківському ДНЗ №2 відбулося навчальне тренування з евакуації

В Олешківському ДНЗ №2 відбулося навчальне тренування з евакуації


Вернуться назад