Новости > Вони подарували нам мир

Вони подарували нам мир


23 квітня, 09:40.

9 травня в усіх містах України проходитимуть урочисті паради, мітинги та концерти, будуть лунати слова вдячності шановним ветеранам та вся країна пригадає якою ціною дісталась нам Перемога у Другій Світовій війні.

 

Сьогодні про ту страшну війну нам розповідають старі фільми, ветерани та діти війни, що живуть серед нас, та, звичайно ж, старі світлини. Пам’ять - вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас зі старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики. І не дає потьмяніти жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

 

День Перемоги – це свято всієї країни, яке об’єднує громадян, наповнює душу почуттям нескінченної вдячності та гордості за подвиги героїв війни.

Пропонуємо 9 травня у Парку Слави зробити фотовиставку «Вони подарували нам мир», на якій будуть зібрані світлини тих олешківців, які наближали Свято Перемоги.

 

9 травня приносьте фотографії своїх рідних на мітинг, що відбудеться о 10:00 в Парку Слави  та розміщуйте їх на стенді поруч з фотографіями наших земляків.

 

Вшануймо разом пам'ять олешківських героїв!

 

Вони подарували нам мир


Вернуться назад