Новости > Надано житлові будинки для розміщення Дитячих будинків сімейного типу в Олешках

Надано житлові будинки для розміщення Дитячих будинків сімейного типу в Олешках


23 апреля, 14:28.

Згідно рішень сесій Олешківської міської ради № 704 від 30.11.2018 року «Про придбання житлового будинку … та земельної ділянки для розміщення дитячого будинку сімейного типу» та № 705 від 30.11.2018 року «Про придбання житлового будинку … та земельної ділянки для розміщення дитячого будинку сімейного типу» придбано житлові будинки для розміщення дитячих будинків сімейного типу (далі - ДБСТ).

На підставі пп5п5 Постанови КМУ від 15.11.2018 року № 877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа» прийнято на баланс комунального підприємства придбані об’єкти. Згідно ст. 46-1 Житлового Кодексу Української РСР та п. 5 Постанови КМУ від 26.04.2002р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу» (далі - Постанови 564) щодо забезпечення жилим приміщенням ДБСТ, надається позачергово житлові будинки та користування наданими жилими приміщеннями здійснюється в порядку, встановленому законодавством для користування службовими жилими приміщеннями.

Станом на сьогодні, надано ордер на один двоповерховий житловий будинок зі складом сім’ї – 9 (дев’ять) осіб, з них п’ть прийомні діти. На розгяді житлово-побутової комісії пакет документів на вселення другої сім’ї ДБСТ – 8 (вісім) осіб, з них також п’ять дітей прийомних. Питання виконання державної програми з питань захисту дітей є пріоритетним питанням для міської влади м. Олешки та перебуває на особистому контролі міського голови Дмитра Воронова.

Надано житлові будинки для розміщення Дитячих будинків сімейного типу в Олешках


Вернуться назад