Новости > Золото з Чемпіонату Європи по боксу серед юнаків їде до Олешок

Золото з Чемпіонату Європи по боксу серед юнаків їде до Олешок


11 августа, 16:49.
Золото з Чемпіонату Європи по боксу серед юнаків їде до Олешок

Закінчився Чемпіонат Європи з боксу серед юнаків в місті Тбілісі (республіка Грузія). У складі збірної України участь в цих змаганнях прийняв олешківець, учень СЗОШ № 2 та вихованець КЗ Олешківська ДЮСШ "Золота нива" Олешківської районної ради Олексій Степанов.
Олешківець виступав у ваговій категорії 72 кг.

У першому поєдинку Олексій зістрівся з представником Ірландії, бій закінчився судівським рішенням з рахунком 4:1 на користь нашого земляка.

Наступний суперник представник Туреччини зміг протриматись тільки одну хвилину, бій закінчився за явною перевагою Олексія у першому раунді.

У півфіналі зустрілись два капітани, Олекій - капітан збірної України, а його суперник - капітан збірної Грузії. Перші два раунди пройшли з незначною перевагою нашого земляка, на початку третього раунда Олексій провів правий прямий назустріч влучно в підборіддя суперника, цей удар відправив грузинського спортсмена на канвас рингу. Знову явна перемога боксера з Олешок.

У фіналі противником був представник Румунії, якого Олексій здолав за явною первагою у першому раунді.

Золото з Чемпіонату Європи по боксу вперше їде до Олешок!

Перший тренер Олексія - Анатолій Тюрін, а зараз він вдосконалює свою майстерність під керівницвом Олександра Скибінського, який теж прийняв участь у цих змаганнях.

Вітаємо Олексія, його батьків, тренерів, голову ХООФБУ Олександра Трутнєва з перемогою!
Вернуться назад