Новости > День здоров’я та миру в Олешках.

День здоров’я та миру в Олешках.


23 сентября, 16:46.

В прекрасний осінній день 20 вересня 2019 року на набережній річки Конки у м.Олешки пройшов спортивно-масовий захів за участю учнів Олешківської спеціальної ЗОШ І-ІІІ ступенів Херсонської обласної ради. Цей захід був приурочений до святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні.

Відкрила спортивне свято директор школи Івашкова А.В. та вчитель з фізичної культури Кравченко Л.Г. при підтримці представника Херсонського регіонального центру інвалідів «Інваспорт» спеціаліста з фізичної реабілітації, заслуженого майстра спорту з легкої атлетики Вікторії Кравченко та підтримці Виконавчого комітету Олешківської міської ради, який забезпечив медалями, грамотами та подарунками учасників змагань.

Змагання для учнів провели у формі квест-гри, де учасники мали пройти станції та виконати певні спортивні завдання. Також був показаний майстер-клас з боксу від Олешківської ДЮСШ "Золота Нива" (тренер Тюрін Анатолій Васильович). Учні змагались між собою та проявили свою швидкість, витривалість, майстерність, азарт і наполегливість до перемоги.

Найкращих учасників відзначили нагородами, грамотами та подарунками. В завершенні Дня здоров’я учнів пригостили смачним кулішем та солодощами. Всі учасники змагань отримали не тільки нагороди, але й позитивні емоції та бажання тренуватись.

День здоров’я та миру в Олешках. 

День здоров’я та миру в Олешках. 

День здоров’я та миру в Олешках.

 


Вернуться назад