Новости > Голова Олешківської ОТГ не володіє державною мовою

Голова Олешківської ОТГ не володіє державною мовою


17 січня, 07:58.

Голова Олешківської ОТГ не володіє державною мовою

16 січня в Україні офіційно набув чинності мовний закон. Це сталося відповідно до статті 30 Закону “Про функціонування української мови як державної”.

 

Для українського суспільства це автоматично означає, що тепер всі заклади сфери послуг та їх співробітники повинні комунікувати в роботі виключно українською мовою. Державні установи та органи місцевого самоврядування, і до того повинні були використовувати мову своєї країни. 

 

А що в Олешках? 

 

А в Олешках, так званий голова громади (посадова особа), кожен свій виступ і у спілкуванні із громадою, завжди використовує російську. Це не дивно, адже свій політичний шлях пан Рищук починав з лав Партії Регіонів, а потім в часи майдану швиденько перефарбувався під БПП "Соліданість", але закон є закон. Тож, НЕШАНОВАНИЙ Евгене Миколайовичу, вчить вже українську, якщо працюєте на державу, адже ви говорите від імені великої громади, від імені білш ніж 25 тис. українців. Це соромно, що за п'ять років роботи депутатом обласної ради, ви так і не опанували мову свого народу та країни.

 

Для прикладу, навіть всі сільскі голови Олешківсбкої ОТГ (тепер старости), вільно та красиво спілкуються українською, а наш голова, за свої 44 роки, так і не спромігся. 

 

Відео для прикладу. 

 

 


Вернуться назад