Новости > Нові повороти та вироки навколо справи Катерини Гандзюк

Нові повороти та вироки навколо справи Катерини Гандзюк


15 лютого, 16:54.

Нові повороти та вироки навколо справи Катерини Гандзюк

Сьогодні в соціальних мережах, на сторінці громадського руку "Хто замовив Катю Гандзюк", опубліковано повідомлення, яке може зацікавити і жителів нашого міста, адже головна версія слідства - підпали та вирубка олешківського лісу і події навколо цього.

 

Нагадаємо, що підпали лісу, побиття людей перед будівлею Олешківської РГА (коли виносили недовіру Кравченко-Скалозуб) та замовлення активістки Гандзюк - це частини одного ланцюга, де активно фігурує і наш новообраний голова громади Євген Рищук.

 

Тодішній генеральний Прокурор Юрій Луценко на всю країну стверджував, що вони мають докази щодо корупційної діяльності пана Рищука, пов'язані із знищенням та продажем олешківських лісів. 

 

 

Далі пряма мова зі сторінки громадського руху "Хто замовив Катю Гандзюк"

 

Один із організаторів вбивства Каті Гандзюк - Сергій Торбін - отримав ще один вирок.

Цюрюпинський райсуд Херсонсько області призначив йому 5 років в’язниці за участь у заворушеннях під будівлею Олешківської районної ради.
Давайте розкажемо, що там і до чого: у 2018 році Торбін та його люди, за наказом Мангера, захищали тодішню голову Олешківської РДА Олену Кравченко-Скалозуб. Влітку того року місцеві мешканці хотіли висловити їй недовіру як голові райради.
Олена Кравченко-Скалозуб - соратниця двох із трьох замовників вбивства Каті Гандзюк - Владислава Мангера та Євгена Рищука. Вона активно допомагала їм зі схемами підпалів лісу. Саме тих підпавлів Олешківського лісу, проти яких виступала Катя Гандзюк, що, за версією слідства, і стало основною причиною її вбивства.
Тоді під райрадою від дій Торбіна та його людей постраждали мирні люди, яких побили гумовими кийками і палицями.
Якби через справу Каті не почав розплутуватись весь цей клубок із владно-бандитських формувань на Херсонщині, цей інцидент із нікому не відомих Олешок навряд чи вийшов би назовні.
Нагадаємо, що минулого року Торбін отримав 6.5 роки за вбивство Каті Гандзюк.
На жаль, новий вирок не означає, що він відсидить ще +5 років. Згідно нашого законодавства, більший вирок поглинає менший - тому він має просидіти свої 6.5 років. Проте у публікаціях про новий вирок Торбіна пишуть, що 27 січня 2021 року він уклав угоду з прокурором про визнання винуватості і погодився співпрацювати зі слідством у викритті інших фігурантів.
Тож чекаємо подальших новин і притягнення до відповідальності інших членів організованого збройного угруповування Мангера та Рищука до відповідальності.
Також нагадаємо, що на минулих місцевих виборах Євген Рищук обрався головою саме Олешківської ОТГ.
Фото: Громадське

Вернуться назад