Новости > Президент призначив голову Херсонської районної державної адміністрації

Президент призначив голову Херсонської районної державної адміністрації


13 квітня, 23:01.

Президент призначив голову Херсонської районної державної адміністрації

Президент Володимир Зеленський розпорядженням №452/2021-рп від 13 квітня призначив Михайла Линецького головою Херсонської районної державної адміністрації.

 

Про це повідомляє Офіс Президента України.

 

Михайло Линецький до цього призначення обіймав посаду директора департаменту реалізації гуманітарної політики Херсонської обласної державної адміністрації, був депутатом Херсонської міської ради VII скликання.

 

Що про нього відомо:

 

Як повідомляє рух ЧЕСНО Михайло Линецький закінчив Херсонське морехідне училище ім. лейтенанта Шмідта, електромеханічне відділення, кваліфікація “технік-електромеханік” та Херсонський національний технічний університет за спеціальністю “обладнання хімічних виробництв та підприємств будівельних матеріалів”.

 

У січні 2020 року звільнився з посади радника міського голови.

 

Улітку 2019 року покинув фракцію "Солідарність". Працював в обласному штабі кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

 

З 2018 року – радник Херсонського міського голови, виконував обов'язки заступника. Курував гуманітарні питання. У вересні 2019 року був в опозиції до міського голови.

 

У 2018-2019 роках неодноразово його кандидатуру на посаду заступника міського голови виносили на голосування, але депутати її не підтримали.

 

У 2015 році став депутатом Херсонської міської ради як безпартійний від “БПП “Солідарність”. Член комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, антикорупційної політики, сприяння децентралізації, розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства, свободи слова та інформації.

Протягом 2015-2020 років відвідав 65% сесій Херсонської міської ради.

 

У 2010 році балотувався до Херсонської міської ради від партії "Батьківщина", але депутатом не став.


Вернуться назад