Новости > За какие вопросы сегодня голосовали в Олешках

За какие вопросы сегодня голосовали в Олешках


30 липня, 19:36.

За какие вопросы сегодня голосовали в Олешках

Сегодня состоялась очередная сессия рады Олешковской ОТГ. За что голосовали депутаты и какие вопросы на рассмотрение вынес Евгений Рыщук, на своей странице в фейсбук рассказал депутат Олешковской ОТГ Павел Потоцкий. 

Цитата:
    
Шановні жителі Олешківської громади!
Сьогодні 30 липня відбулася чергова сесія Олешківської міської ради. На порядку денному було 47 питань.
Знову в бюджеті відбувалося коригування коштів на капітальний ремонт адміністративної будівлі Олешківської міської ради у сумі 1 130 000 грн., бо мабуть інших проблем де потрібні кошти в громаді не має.
Прийнято рішення про відключення від централізованого опалення багатоквартирних будинків зокрема гуртожиток за адресою: Крилова, 169. Незрозуміло тільки навіщо було придбано котли за 2,5 млн грн, щоб тепер відключити опалення.
Звільнено із займаної посади за згодою сторін старосту села Костогризове. Це не перше вже звільнення в громаді, мабуть дуже гарні умови праці створює керівництво, якщо працівники постійно звільняються.
Ну і як же без земельних питань. Визначено перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності, які передадуть в оренду на земельних торгах. Загальна площа таких земельних ділянок складає 2,8 тис га.
Надано дозволи на оформлення земельних ділянок у власність громадян. Більшість тих, хто отримав ці дозволи, не є жителями Олешківської громади, а ті хто є жителями - наближені до голови. Ось і виходить, що земельні ділянки отримують ті громадяни, які не мають жодного відношення до громади, а для тих що тут проживають вільних ділянок не має!!!

Вернуться назад