Новости > У справі Гандзюк над Рищуком згущуються хмари

У справі Гандзюк над Рищуком згущуються хмари


15 вересня, 19:17.

У справі Гандзюк над Рищуком згущуються хмари

Адвокат колишнього голови Херсонської облради Владислава Мангера Дмитро Ільченко заявив, що давав слідчим Служби безпеки України свідчення про винуватість очільника міста Олешки Євгена Рищука в рамках іншого провадження, в якому також розслідується напад на Катерину Гандзюк.

 

Про це він заявив на судовому засіданні вчора, 14 вересня. 

 

Також був допит іншого захисника Мангера Андрія Мурашкіна. Адвокат Дмитро Ільченко зазначив, що друге провадження досі розслідується, на відміну від провадження, яке наразі розглядається в суді. 

 

Які саме свідчення дав Ільченко слідчому Служби безпеки України, невідомо. Але ці матеріали справи можуть розкрити, якщо суддя задовільнить клопотання адвокатів Мангера про доступ до них.

 

Також Дмитро Ільченко заявив про можливого нового свідка, який дасть свідчення про “конкретну особу”, яка може бути причетна до замовлення нападу на Катерину Гандзюк. 

 

“Мурашкін опитував особу, яка допитувалася слідчими, яка заявила, що конкретна людина, в липні повідомила їй, що Гандзюк набридла і з нею потрібно щось зробити. А в нас не було цього протоколу. Тому ми будемо вимушені додатково заявити цього свідка”, – заявив Ільченко. 

 

Про кого саме йде мова цього разу, адвокат не зазначив.

 

Нагадаємо, що раніше обвинувачений по “справі Гандзюк” Олексій Левін дав на судовому засіданні свідчення про те, що тодішній заступник голови Херсонської ОДА, а нині очільник Олешківської громади, Євген Рищук просив його “провчити” Катерину Гандзюк.


Вернуться назад