Новости > У Херсонській ОДА стурбовані низьким рівнем вакцинації від COVID-19 у громадах

У Херсонській ОДА стурбовані низьким рівнем вакцинації від COVID-19 у громадах


30 листопада, 07:38.

У Херсонській ОДА стурбовані низьким рівнем вакцинації від COVID-19 у громадах

Вчора, 29 листопада, під керівництвом голови Херсонської ОДА Геннадія Лагути відбулась селекторна нарада, на якій обговорили питання роботи центрів та пунктів масової вакцинації від COVID-19 в громадах області.

 

Як розповів заступник голови облдержадміністрації Микола Якименко, цими вихідними він перевірив роботу центрів вакцинації та пунктів щеплень від COVID-19 у Бериславському, Каховському та Херсонському районах.

 

“На жаль, не у всіх громадах вакцинація проходить у належній формі. Якщо чесно, я не розумію, як у такий складний і напружений час боротьби з коронавірусною хворобою, керівники громад можуть ставити під загрозу здоров’я своїх жителів. Цю ситуацію вже вирішуємо”, – зазначив Микола Якименко.

 

У свою чергу очільник Херсонщини Геннадій Лагута наголосив на необхідності прискорити роботу в напрямку вакцинації населення.

 

“Лікарі, обласна та місцева влада доклали максимум зусиль, аби стабілізувати епідеміологічну ситуацію. Однак надважливим залишається питання вакцинації населення від COVID-19. Тому хочу звернутися до керівників громад з проханням не відкладати це питання “на полицю”, а максимально пришвидшити роботу в цьому напрямку. Адже від цього залежить здоров’я та життя наших громадян”, – підкреслив голова ОДА.


Вернуться назад