Новости > Історія про ''російський Крим'' в Олешках має продовження

Історія про ''російський Крим'' в Олешках має продовження


15 лютого, 22:57.

Історія про ''російський Крим'' в Олешках має продовження

Скандальний випадок щодо запису чиновників Олешківської ОТГ про те, що Сімферополь є Російською Федерацію, отримало своє продовження. Причому особисто від очільника Олешківської громади, куди входить Козачелагерська сільрада.

 

До авторки допису в соцмережах, з якого розпочався цей скандал, Аліни Дідик, зателефонував Євген Рищук. Він попросив дівчину відмовитися від спілкування з журналістами. Про це розповіла Аліна Дідик журналісту нашого видання Newtime Херсон

 

Мені тут щойно пан Рищук дзвонив. Дуже шкода, що у мене на телефоні немає функції запису розмов. Текст був приблизно такий: ”Нащо ви такий кіпіш підняли, через якусь помилку. Вам же довідку іншу видали, все виправили. А мені от вже дзвонять декілька годин всі, і один депутат від партії Порошенка дзвонив, взагалі сказав, що він завтра їде розбиратись з моїм старостою… А якщо після вашого розголосу якісь ура-патріоти підуть і спалять хату моєму старості, ви думаєте що це нормально?”.

 

Рищук попросив авторку допису не продовжувати розголошувати так звані “помилки” чиновників Козачих Лагерів та старости села. Однак, Аліна Дідик заявила, що буде добиватися відповідальності держслужбовців. Зокрема, готується звернення до Служби безпеки України. 


Вернуться назад